Testavimas

"Consulting & Training Group" yra sertifikuotas "Prometric" ir „VUE" testavimo centras. Čia galite išsilaikyti Jums reikiamus testus. Tikslų testų sąrašą rasite http://www.prometric.com/ arba http://www.vue.com/.

Testų laikymo tvarka ir registracija:

1. Atsisiunčiate registracijos anketą:

2. Užpildę registracijos anketą siunčiate mums adresu: exam@ctg.lt

3. Per darbo dieną susisieksime su Jumis ir suderinsime mokėjimo bei testo laikymo laiko klausimus.

4. Sutartu laiku atvykstate laikyti testo (dėl testo atšaukimo būtina informuoti mus bent vieną dieną prieš testą, kitu atveju neatvykus į testą pinigai bus negrąžinami).

Apmokėjimas:

Jeigu mokėsite pavedimu ar už jūsų testą mokės įmonė, tuomet jums išsiųsime išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią turėsite apmokėti ne vėliau kaip 1-2 dienos iki testo laikymo datos.

Jeigu mokėsite grynais, tuomet galite atvykti tą pačią dieną kuomet laikysite testą.

Testo laikymas:

Į testo laikymą būtina atvykti turint du dokumentus vienas jų privalo būti išduotas valstybinės organizacijos (pvz.: pasas/asmens tapatybės kortelė/vairuotojo pažymėjimas), antras gali būti išduotas ir nevalstybinės organizacijos, bet ant jo privalo būti jūsų parašas (pvz.: banko kortelė). Jeigu testo laikymą apmoka įmonė, privaloma turėti darbuotojo pažymėjimą. Rekomenduojama į testo laikymą atvykti ne vėliau kaip 15 minučių iki testo pradžios.

Dėl testų kainas ir kt. informacijos teirautis: +370-5-2308899 arba el. adresu exam@ctg.lt.

 

Paieška

Kontaktai

Kontaktai: info@ctg.lt
Telefonas +370-5-2004000
Testavimas +370-5-2308899
Faksas: +370-5-2005000